Felvételi a Kisképzőbe

A Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 2013/2014-es tanév 9. évfolyamába felvételt nyert tanulók névsora

Módosítva: 2013. március 15., 00.00

A felvételi alkalmassági szakmai vizsga kiértékelése, valamint az országos központi feladatok alapján elért eredmények összesítése után, a Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola és Kollégium 2013/2014-es tanévének 9. évfolyamára az alábbi tanulók nyertek felvételt:

Figyelem!

A Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola és Kollégiumba felvett tanulók névsora
2013. március 11-étől, hétfőtől olvasható majd az iskola portáján és a honlapon.

Türelmüket köszönjük!

Névsor szerint

Ambrus Bendegúz József ötvös
Ambrus Johanna Gabriella festő
Bagi Adél Mirtill divat-stílus
Bakos Luca Panna grafika
Balázsi Eszter szobrász
Baráz Petra divat-stílus
Bársony Dávid mozgókép
Ben-Selma Sara Amira grafika
Bíró Ville Attila szobrász
Bognár Nóra Anna kerámia
Bordos Márton Ákos üveg
Bottlik Boglárka Bíborka textil
Bozó Máté szobrász
Czebe Nikolett Ildikó grafika
Csiba Viktória festő
Dajka Dzsenifer divat-stílus
Daróczy Gergő mozgókép
Dobó Márton textil
Drótos Fanni Diána textil
Dusnoki Andrea grafika
Elek Bianka üveg
Eördögh Emília Lola fotó
Faragó Nóra Márta szobrász
Fekete-Nagy Szonja Júlia textil
Feldmájer Benjamin kerámia
Fogarassy Réka fotó
Foltin Fanni fotó
Fuzik Adél fotó
Galambos Szonja Laura textil
Gáspár Berta ötvös
Gemza Iringo textil
Gergely Anna grafika
Gerstenkorn Kelemen grafika
Hodlik Anna divat-stílus
Imre Orsolya Márta divat-stílus
Iványi Beáta Kármen grafika/könyv
Iványi Illés Péter kerámia
Jankó Henriett festő
Janocsek Rebeka Ágota grafika
Juhász Janka Paula festő
Kapi Levente festő
Kapitány Hanna Zsófia mozgókép
Kauka Kincső grafika/könyv
Kelemen Kata Borbála divat-stílus
Kautzky-Dániel Sára festő
Kemecsei Maja Viktória mozgókép
Király Zsófia üveg
Kishegyi Marcell Péter festő
Kiss Hanga grafika
Kiss Kata Sára grafika
Kopócsy Keve András szobrász
Kormann Fanni festő
Kormos Renáta fotó
Kovács Boglárka Vivien mozgókép
Kovács Lili Petra fotó
Kovács Mihály Mór szobrász
Kovács Rebeka grafika/könyv
Kovács Zorica textil
Kováts Janka grafika
Kudor Angéla Heléna divat-stílus
Kulcsár Csaba Márton grafika/könyv
Ladányi András ötvös
Laza Bianka grafika/könyv
Lengyel Viola Rebeka grafika/könyv
Mák Petra festő
Makai Nina ötvös
Menyhért Júlia grafika
Mézes Attila fotó
Mocselini Balázs grafika
Molnár Csaba ötvös
Munkácsi Zsófia Izabella grafika
Németh Fanni grafika
Oberczián Márton üveg
Óvári Panna Mária kerámia
Palkovics Attila András ötvös
Pálos Emma Lili grafika/könyv
Pap Krisztina kerámia
Pásztói Petra Flóra fotó
Pataki-Takács Boglárka mozgókép
Raffay Boróka divat-stílus
Remetei Filep Eperke kerámia
Salgó-Nemes Rebeka Flóra ötvös
Soltész Petra szobrász
Somos Hanna divat-stílus
Stumpf Emese grafika
Szabó Daniella I. grafika
Sziládi Szabolcs István üveg
Szilágyi Fanni divat-stílus
Szilágyi Imola Nelli divat-stílus
Szücs Anna divat-stílus
Szumper Viktória Tamara mozgókép
Tánczos Lili mozgókép
Teleki Emma Dorottya festő
Tőkés Boglárka üveg
Törő Zsófia divat-stílus
Totev Noémi fotó
Tóth Lili mozgókép
Tóth Márta Erzsébet divat-stílus
Uzsák Noémi üveg
Vaida Ilona Marie textil
Varga Barnabás mozgókép
Varga Krisztián mozgókép
Véghseő Hanna festő
Vértessy Dorottya kerámia
Viski Csilla grafika
Viszolajszky Kíra Alexandra grafika
Vödrös Doris Anna szobrász

Szakok szerint

szakon belüli pontszámsorrend alapján

Bagi Adél Mirtill divat-stílus
Kelemen Kata Borbála divat-stílus
Szücs Anna divat-stílus
Szilágyi Imola Nelli divat-stílus
Szilágyi Fanni divat-stílus
Imre Orsolya Márta divat-stílus
Hodlik Anna divat-stílus
Raffay Boróka divat-stílus
Kudor Angéla Heléna divat-stílus
Törő Zsófia divat-stílus
Baráz Petra divat-stílus
Tóth Márta Erzsébet divat-stílus
Dajka Dzsenifer divat-stílus
Kapitány Hanna Zsófia divat-stílus
Somos Hanna divat-stílus
Csiba Viktória festő
Mák Petra festő
Teleki Emma Dorottya festő
Kapi Levente festő
Ambrus Johanna Gabriella festő
Kormann Fanni festő
Véghseő Hanna festő
Kautzky-Dániel Sára festő
Jankó Henriett festő
Juhász Janka Paula festő
Kishegyi Marcell Péter festő
Kormos Renáta fotó
Kovács Lili Petra fotó
Mézes Attila fotó
Fogarassy Réka fotó
Pásztói Petra Flóra fotó
Foltin Fanni fotó
Fuzik Adél fotó
Totev Noémi fotó
Eördögh Emília Lola fotó
Kiss Hanga grafika
Czebe Nikolett Ildikó grafika
Kiss Kata Sára grafika
Menyhért Júlia grafika
Gerstenkorn Kelemen grafika
Janocsek Rebeka Ágota grafika
Bakos Luca Panna grafika
Munkácsi Zsófia Izabella grafika
Németh Fanni grafika
Dusnoki Andrea grafika
Viski Csilla grafika
Gergely Anna grafika
Kováts Janka grafika
Mocselini Balázs grafika
Stumpf Emese grafika
Ben-Selma Sara Amira grafika
Viszolajszky Kíra Alexandra grafika
Szabó Daniella I. grafika
Kovács Rebeka grafika/könyv
Lengyel Viola Rebeka grafika/könyv
Laza Bianka grafika/könyv
Kulcsár Csaba Márton grafika/könyv
Iványi Beáta Kármen grafika/könyv
Pálos Emma Lili grafika/könyv
Kauka Kincső grafika/könyv
Iványi Illés Péter kerámia
Bognár Nóra Anna kerámia
Feldmájer Benjamin kerámia
Pap Krisztina kerámia
Óvári Panna Mária kerámia
Remetei Filep Eperke kerámia
Vértessy Dorottya kerámia
Bársony Dávid mozgókép
Szumper Viktória Tamara mozgókép
Tánczos Lili mozgókép
Kemecsei Maja Viktória mozgókép
Tóth Lili mozgókép
Kovács Boglárka Vivien mozgókép
Varga Krisztián mozgókép
Pataki-Takács Boglárka mozgókép
Daróczy Gergő mozgókép
Varga Barnabás mozgókép
Ambrus Bendegúz József ötvös
Salgó-Nemes Rebeka Flóra ötvös
Makai Nina ötvös
Molnár Csaba ötvös
Palkovics Attila András ötvös
Gáspár Berta ötvös
Ladányi András ötvös
Balázsi Eszter szobrász
Kovács Mihály Mór szobrász
Vödrös Doris Anna szobrász
Soltész Petra szobrász
Kopócsy Keve András szobrász
Bíró Ville Attila szobrász
Bozó Máté szobrász
Faragó Nóra Márta szobrász
Fekete-Nagy Szonja Júlia textil
Kovács Zorica textil
Dobó Márton textil
Vaida Ilona Marie textil
Gemza Iringo textil
Bottlik Boglárka Bíborka textil
Drótos Fanni Diána textil
Galambos Szonja Laura textil
Sziládi Szabolcs István üveg
Bordos Márton Ákos üveg
Oberczián Márton üveg
Király Zsófia üveg
Tőkés Boglárka üveg
Uzsák Noémi üveg
Elek Bianka üveg

A felvett diákoknak az orvosi vizsgálatról és beiratkozásról írásban értesítést küldünk.

Budapest, 2013. március 11.


Szűcs Tibor
igazgató

Tájékoztató

Várólistán szereplő diákok névsora

Módosítva: 2013. március 15., 00.00

Tájékoztatjuk a várólistán szereplő felvételiző diákokat, hogy az elmúlt évek tapasztalatai alapján a központi felvételi adminisztráció lezártával felszabadulhatnak felvételi helyek, és valószínűleg további tanulókat is felvehetünk a felvételi eredmények és a kért szakok figyelembevételével.
Ezért kérjük, hogy írásban, pár sorban jelezzék felvételi kérelmüket fenntartják-e.

Névsor szerint

Bándi Fruzsina – mozgókép
Bán Patrik Scott – grafika
Egresi Dominika – szobrász
Falcsik Enikő – divat-stílus
Fedics Laura – ötvös
Gerlits Nikolett – fotó
Guzs Viktória – textil
Istvánfy Réka Lili – szobrász
Jákóhalmi Zsófia Julianna – textil
Kiss Dóra Hajnal – ötvös
Musinszky Bence – fotó
Nándori Réka Eszter – kerámia
Pálmai Nóra – festő
Sümegi Bán Sámuel – ötvös
Szabó Ádám – divat-stílus
Szöllősi Vivien Kíra – fotó
Toller Csenge – ötvös

Szakok szerint

Falcsik Enikő – divat-stílus
Szabó Ádám – divat-stílus
Pálmai Nóra – festő
Gerlits Nikolett – fotó
Musinszky Bence – fotó
Szöllősi Vivien Kíra – fotó
Bán Patrik Scott – grafika
Nándori Réka Eszter – kerámia
Bándi Fruzsina – mozgókép
Fedics Laura – ötvös
Kiss Dóra Hajnal – ötvös
Sümegi Bán Sámuel – ötvös
Toller Csenge – ötvös
Egresi Dominika – szobrász
Istvánfy Réka Lili – szobrász
Németh-Szabolcs Péter Máté – szobrász
Guzs Viktória – textil
Jákóhalmi Zsófia Julianna – textil

Budapest, 2013. március 11.


Szűcs Tibor
igazgató

Az Iskolánkban folyó szakképzés támogatása »»

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola és Kollégium, a Magyar Képzőművészeti Egyetem Gyakorlóiskolája
1093 Budapest, Török Pál u. 1. | Telefon: 217-6833, 217-5180; Fax: 217-5180 | info@kiskepzo.hu
© 2007–2014